EPosta Anti-Spam Hizmeti, Sadece Sizin İçin

Gelen kutunuzun kontrolü sizde

Gelen E-posta Filtreleme

Ağınızı koruyun

Spam ve virüsleri e-posta ağınıza ulaşmadan önce ortadan kaldırın

Fiyatlama $2.99 USD/aylık/domain
Daha Fazla Bilgi Satın Al

Giden E-posta Filtreleme

Ününüzü koruyun

Spam ve virüsleri ağınızdan habersizce göndermeyi önleyin

Fiyatlama $2.99 USD/aylık/domain
Daha Fazla Bilgi Satın Al

E-posta Arşivleme

Yedekleme ve uyumluluk

Asla bir e-postayı kaybetmeyin ve yasal uyumluluk için e-posta veri bütünlüğünü sağlayın

Fiyatlama $68.99 USD/yıllık/domain
Daha Fazla Bilgi Satın Al
Powered by:

Virüs, reklam ve zararlı içerik barındıran Epostalardan %99.9 oranında kurtulmanız mümkün

Gelen e-posta filtreleme size tüm bu avantajları sunar...

Rekabetçi fiyatlarla tam gelen kutu koruması
Son derece doğru filtreleme
Kolay yapılandırma
Gelen e-posta sürekliliği ve yedekliliğini artırma
Çeşitli raporlama seçenekleri
E-postanızın tam kontrolü için kullanıcı dostu arayüz
Çalışan verimliliğini artırma
Herhangi bir posta sunucusu ile uyumludur

Gelen E-posta Filtreleme, gelen tüm e-postaları filtreler ve spam ve virüsleri neredeyse %100 doğruluk oranıyla ağınıza ulaşmadan önce ortadan kaldırır. Geniş kontrol paneli sayesinde tam kontrolünüzü elinizde tutabilirsiniz. Ayrıca, e-posta sunucunuz kapalı olduğunda e-postalarınız kuyruğa alınır. Kuyruktaki e-postalara, web arayüzü aracılığıyla erişebilir, okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz, böylece gelen e-posta sürekliliğinize katkıda bulunur!

Neden profesyonel bir Gelen Filtrelemeye ihtiyacınız var?

IT ağ tehditleri riskini durdurun. Eğer gelen kutunuz her gün istenmeyen toplu postalarla doluysa, bu profesyonel bir Gelen Filtreleme çözümüne ihtiyacınız olduğunun bir işaretidir. Gelen kutunuz için tam koruma sağlayın ve spam, virüs ve kötü amaçlı yazılım tehditlerine veda edin!

Nasıl çalışır

Alan adınız (otomatik olarak) Gelen Filtresine dağıtıldığında ve filtreleme etkinleştirildiğinde, e-postalar SpamExperts filtreleme bulutundan geçer. Gelen e-postalar gerçek zamanlı olarak güvenli bir şekilde analiz edilir ve taranır. Eğitim veya yapılandırmalar gerekmez ve her şey kutudan çıkar çıkmaz çalışır. Spam olarak algılanan herhangi bir mesaj karantinaya alınırken, spam olmayanlar e-posta sunucunuza gönderilir. Karantina, kullanıcı dostu SpamPanel'de, e-posta raporlarında veya hatta doğrudan e-posta istemcinizde izlenebilir! Artık spam ile uğraşmak için harcanan zaman kaybına son, enerjinizi iş görevlerine odaklayın ve tam kontrolünüzü elinizde tutun!

Giden e-posta filtreleme size tüm bu avantajları sağlar...

Artık karalistede kalmazsınız
Markanızın ve IT sistemlerinizin itibarını koruyun
Karalisteden çıkarma ile ilgili maliyetlerden kaçının
Dışa giden e-posta sürekliliğini ve teslimatını artırın
Çalışan üretkenliğini artırın
Kötüye kullanım yönetimini geliştirin

Giden filtreleme nedir?

Giden E-posta Filtreleme, IT altyapı itibarınızı korumak ve tüm giden e-postalarınızın güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için önemlidir. Bu profesyonel çözüm, spam ve virüsleri ağınızdan çıkmasını engelleyecek ve IP(ler)inizin tekrar karalisteye alınmasını önleyecektir. Ayrıca, SpamExperts Giden Filtre size etkilenmiş hesapları tespit etmek ve spam gönderen kullanıcıları kapatmak için raporlama ve araçlar sağlar.

Neden ihtiyacınız var?

Ağınız hiç habersizce spam e-postalar gönderdi mi? Neredeyse herhangi bir cihaz, dışa giden SMTP'yi ileterek ağınızdan spam veya kötü amaçlı yazılım gönderilmesine izin verecek şekilde zayıflatılabilir, böylece hatta farkında olmadan ağınızdan spam veya kötü amaçlı yazılım gönderilebilir! Bu nedenle, profesyonel bir Giden Filtre çözümüne yatırım yapmanız kritik önem taşır. Şirketinizin iyi itibarını koruyun, spam'ın ağınızdan çıkmasını engelleyin ve e-postalarınızın daima gitmesi gereken yere ulaşmasını sağlamak için karalisteye alınmayın.

Email arşivleme size tüm bu faydaları sağlar...

Gelen ve Giden E-posta Filtreleme Dahildir!
Hiçbir e-postayı tekrar kaybetmeyin!
Yasal uyumluluğu sağlayın
IT sistem performansını artırın
Kullanıcı dostu veri koruma yönetimi
Ek e-posta sürekliliği, günlük destek ve kolay yeniden teslimat
Sıkıştırılmış, şifrelenmiş ve güvenli arşiv

E-posta Arşivleme

E-posta Arşivleme, daha sonra erişim için tüm gelen ve giden e-posta mesajlarını korur ve korur. Kayıp veya yanlışlıkla silinen e-postaları kurtarmanın harika bir yoludur, denetim yanıtını hızlandırır, fikri mülkiyet e-postalarını ve eklerini güvence altına alır ve yargı durumunda 'eDiscovery' amaçları için kullanılır.

Neden ihtiyacınız var

Geçen yıldan önemli bir e-postayı çaresizce arıyor musunuz, ancak bulamıyor ve bunun sonucunda bir para cezası veya önemli bir iş anlaşmasını kaybediyorsunuz? Profesyonel bir E-posta Arşivleme çözümü ile bunu önleyin. E-posta Arşivleme, tüm e-postaların güvenli bir yedek kopyasını korumak ve yasal uyumluluk sağlamak için kritik bir araçtır.

Aynı zamanda, e-posta değişimlerinin yargı gücü olduğu ve yasal olarak bağlayıcı olduğu için, e-posta uyumluluğu organizasyonlar için son derece önemli bir konu haline gelmiştir. Bu nedenle, belirli endüstrilerde tüm e-posta mesajlarının güvenli bir yedek kopyasını korumak ve yasal uyumluluk sağlamak zorunludur.

Üye Ol ve Başla

Ürün SeçEk Seçenekler$2.99 USD/aylık $68.99 USD/yıllık $2.99 USD/aylık $68.99 USD/yıllık $5.98 USD/aylık $10.47 USD/aylık

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl çalışır?

E-posta, SpamExperts'in akıllı öğrenme algoritmalarına sahip sunucuları aracılığıyla yönlendirilir ve size ulaşmadan önce spamı tespit eder ve engeller.


Filtreleme ne kadar doğru?

Her gün milyonlarca e-postayı işlememiz sayesinde, e-posta filtrelerimiz endüstri lideri bir oranla neredeyse %100 doğruluğa sahiptir.

Engellenen mesajları kurtarabilir miyim?

Evet, kapsamlı bir kontrol paneli ile log arama, karantina ve diğer birçok araç size sistemi geçen herhangi bir e-postanın durumunu kontrol etme imkanı sağlar.


Kurulum ne kadar sürer?

Kurulum hızlı, otomatik ve birkaç dakika içinde e-postanızı koruyarak çalışmaya başlar.

E-posta Arşivleme nedir?

E-posta günümüzde çok önemlidir, arşivleme sayesinde e-postalar güvenli bir şekilde saklanır, böylece ekstra güvenlik ve huzur elde edersiniz.


Ne kadar e-posta depolayabilirim?

E-posta Arşivleme varsayılan olarak 10GB sıkıştırılmış e-posta depolama alanı içerir. Daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, ek 10GB lisanslar ekleyebilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution